|
Ethereum ETFs
|

ایپ کوین (ApeCoin)

ایپ کوین

می خواهیم در رابطه با ایپ کوین که پدیده ی جدیدی از بازار کریپتو می باشد صحبت کنیم.
زمان زیادی نگذشته است که ایپ کوین به صاحبان NFT های Bored Ape ایردراپ شده است اما در این مدت زمان کوتاه، ارز Ape بسیار بزرگ شده است و در مورد آن خیلی صحبت می شود. اگر شما اسم ApeCoin را همه جا می شنوید و دوست دارید در رابطه با این که ApeCoin دقیقاً چی هست و چه قدر پتانسیل دارد بیشتر بدانید، حتما تا پایان این مطلب با ما باشید.

ایپ کوین از کجا شروع شد

شما اگر سال پیش در بازار کریپتو بوده اید، احتمالا انفجار بازار NFT در سال 2021 را به خاطر دارید. یکی از بزرگترینNFT هایی که در آن دوره منتشر شد، سری NFT های Bored Ape نیز بود. پس از آن که Bored Ape این موفقیت عظیم را کسب کرد، گروه سازنده ی این سری؛ Yuga labs تصمیم گرفت که یک اکو سیستم بزرگ ایجاد کند که رمز اصلی این اکو سیستم قرار است ApeCoin نیز باشد.

برنامه های ApeCoin

برنامه های زیادی راYuga labs برای ارز جدیدش نیز دارد و می خواهد کاربردهای زیادی را در درون و برون فضای کریپتو برای Ape نیز ایجاد کند. این گروه موفق شده است که با چند همکاری بزرگ، این اجازه را به کاربرهایش بدهد که مقداری از پرداخت های دنیای واقعیشان را با Ape انجام دهند و همچنین می خواهند یک سری بازی های کریپتویی نیز ایجاد کنند. کاربرها در بازی هایشان باید از روند ارز Ape استفاده کنند.

آیا ApeCoin ارزش خرید دارد؟

این ارز با توجه به محبوبیت بالایی که در شبکه های اجتماعی و همکاری های زیادش دارد، احتمال آن که این ارز بتواند رشدهای عجیبی مانند دوج کوین تجربه کند نیز وجود دارد. با به وجود آمدن بازی ها و متاورس در این اکو سیستم و شایعاتی که در رابطه با انتشار بازی جدید این گروه در ماه آپریل وجود دارد، می تواند خرید این ارز را بسیار جذاب کند. سرمایه گذاری بر روی ApeCoin ریسک های خودش را دارد.
همان طور که گفتیم، ارز Ape می تواند شبیه دوج کوین و میم کوین های دیگر نیز رفتار کند و نوسانات بالایی را به همراه داشته باشد.
به دلیل ایردراپ شدن این توکن، افراد زیادی هستند که مقدار زیادی از این توکن را به صورت رایگان دریافت کرده اند و می توانند فشار فروش بالایی را به بازار وارد کنند و ازرشد کوتاه مدت ApeCoin جلوگیری کنند.

جمع بندی

برای ایپ کوین برنامه های زیادی نیز وجود دارد. این ارز می تواند رشدهای زیادی را در ماه های آینده با توجه به مارکتینگ قوی ای که بر روی این ارز انجام شده است نیز تجربه کند. به دلیل ریسک های موجود برای ApeCoin و احتمال رکود قیمت این ارز در کوتاه مدت، بهتر است فعلا برای خرید این ارز سرمایه زیادی اختصاص داده نشود. بهتر است تا زمانی که اکو سیستم این ارز، بزرگ تر شود و کاربردهای Ape گسترش پیدا کند صبور باشید.

شما می توانید با مراجعه به صرافی MEXC، که تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال، از جمله ارز دیجیتال ApeCoin را نیز پشتیبانی می کند، اقدام به ایجاد حساب کاربری نموده و پس از آن به خرید ارز دیجیتال Ape مبادرت نمایید، با ثبت نام از طریق لینک زیر از 10 درصد تخفیف در کارمزد معاملات بهره مند شوید.

ثبت نام در صرافی امکسی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️