|
Ethereum ETFs
|

اثبات ذخایر موجودی صرافی BingX با همکاری Mazars

اثبات موجودی صرافی BingX

BingX، یکی از صرافی های برتر بازار ارزهای دیجیتال، به تازگی طی یک گزارش اثبات ذخایر خود را منتشر کرد که توسط Mazars، که یک شرکت حسابرس مورد اعتماد و شخص ثالث، تأیید شد، و به کاربران صرافی BingX در مورد شفافیت و تضمین بیشتر مبنی بر وثیقه بودن دارایی های رمزنگاری آنها اطمینان می دهد، با نسبت های وثیقه ای 132%، 122%، 186% و 112% به ترتیب برای BTC، ETH، USDC و USDT در بلاک چین و تحت کنترل BingX وجود دارد.

شرکت حسابرسی دارایی های کریپتویی Mazars

Mazars یک شرکت پیشرو بین المللی حسابرسی، مالیاتی و مشاوره است که در بیش از 90 کشور و منطقه حضور دارد. Mazars فعال در آفریقای جنوبی با تجربه بسیاری در بخش کریپتو، یک راستی‌آزمایی شخص ثالث با BingX انجام داد و کمک کرد تا اطمینان حاصل شود که فقط پلتفرم‌های معتبری مثل بینگ ایکس در بازار کار می‌کنند.
Wiehann Olivier، رهبر دارایی دیجیتال و شریک در Mazars. گفت: “Mazars از همکاری با صرافی‌های پیشرویی مانند BingX برای شفاف‌سازی صنعت کریپتو افتخار می‌کند. خدمات گواهی ما به BingX اجازه می‌دهد شفاف‌تر باشد، بنابراین کاربران آن می‌توانند نسبت به دارایی‌های خود احساس امنیت و اطمینان داشته باشند، و بودجه خود را بهتر پیگیری کنند. سایر دارایی های دیجیتال.”
BingX مایل به ارتقای شفافیت صنعت و ایجاد یک پایه محکم اعتماد بین سرمایه گذاران و صرافی ها است. سقوط FTX و از دست دادن دارایی های مشتریان نگرانی ها و سوالاتی را در مورد صنعت ایجاد کرده است. بینگ ایکس در تلاش برای بازگرداندن اعتماد سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال است، که BingX POR را برای کمک به توسعه یک اکوسیستم قابل اعتمادتر و بازتر منتشر کرد. راستی‌آزمایی اثبات ذخیره تصویری بی‌طرفانه و کاملاً صادقانه از پشتوانه مالی یک صرافی ارز دیجیتال ارائه می‌کند و در نتیجه به مشتریان کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند. BingX تعهد مطلق خود به توسعه پایدار را تکرار می کند که همیشه ایمنی مشتری را در اولویت قرار می دهد.

Proof of Reserve چیست؟ اثبات گواه ذخایر

Proof of Reserve یا POR یک روش تأیید شده و قابل اعتماد است که به افزایش شفافیت در ذخایر متمرکز ارزهای دیجیتال کمک می کند. POR از روش رمزنگاری با استفاده از تکنیک Merkle Tree استفاده می‌کند، مالکیت آدرس‌های کیف پول عمومی را بررسی می‌کند و تأیید مکرر شخص ثالث را برای تأیید ذخایر وجوه یک پلتفرم متمرکز می‌کند. برای تأیید داده هایی که بین رایانه ها مدیریت، ارسال یا ذخیره شده اند استفاده می شود. اکنون مشتریان BingX می‌توانند داده‌های صفحه تأییدکننده درخت مرکل BingX را در زمان واقعی بررسی کنند و مطمئن شوند که دارایی‌هایشان به طور ایمن نگهداری می‌شوند.

اثبات گواه ذخایر

الویسکو کارینگتون، مدیر روابط عمومی و ارتباطات BingX گفت: “مسئولیت ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا پلتفرم خود را بشناسند و احساس امنیت کنند. آنها فقط باید در صرافی های قانونی و دارای مجوز معامله کنند یا صرافی هایی که در صورت نیاز به آنها مدرک نشان می دهد.

” POR امنیت بیشتری را برای دارایی های آنها به مشتریان ارائه می دهد. این تنها ابزاری و روشی نیست که ثابت کند همه چیز درست و قانونی است. اما ما هرگز در ارائه هر چیزی که می تواند اعتماد مشتریان را افزایش دهد و شفافیت را افزایش دهد تردید نخواهیم کرد. امیدواریم این قابلیت POR تأیید شده توسط Mazars بتواند به شما کمک کند. مشروعیت بخشیدن به صنعت و بازیابی اعتماد به جامعه سرمایه گذاران. ممکن است روزهای پرآشوب و تاریکی در بیرون وجود داشته باشد، اما BingX در تلاش است تا این کشتی را سرپا کند.”

درباره BingX

BingX در سال 2018 تأسیس شد، یک صرافی رمزنگاری پیشرو است که خدمات معاملاتی اسپات، فیوچرز، کپی ترید و گرید ترید را به بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان با بیش از 5 میلیون کاربر ارائه می دهد. با اعتماد کاربران و شفافیت پلتفرم به عنوان اولویت اصلی، BingX همچنان به ارتباط کاربران با معامله گران خبره و پلت فرم به روشی ایمن، پیشرو و نوآورانه ادامه می دهد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️