|
Ethereum ETFs
|

گراف (GRT)

ارز دیجیتال grt
GRT
گراف / تومان
نماد نشانه گذاری این ارز را با (GRT) انجام می شود.
chart
خرید از ما
12,555
فروش به ما
12,462
آخرین تغییرات این ارز 1.33% بوده است.
ارز دیجیتال گراف

Rank 55

Website

Token

(GRT) چیست؟

گراف با نماد اختصاری GRT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 2.200 میلیارد دلار، در رتبه 55 بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز Graph GRT یک رمز اتریومی است که برای تأمین انرژی The Graph استفاده می شود، که یک پروتکل غیرمتمرکز برای نمایه سازی و سوال از زنجیره بلوک است. برای ساده سازی، The Graph به عنوان یک موتور جستجو برای انتقال بلاکچین عمل می کند، به این معنی که برای دریافت اطلاعات لازم نیست به یک وب سایت بروید تا یک صفحه کامل را بخوانید. در عوض، می توانید داده های مورد نیاز خود را از شبکه The Graph دریافت کنید.

این شبکه از کارآیی بیشتری برخوردار است و قدرت محاسباتی کمتری را نیز به خود اختصاص می دهد.هدف اصلی The Graph آوردن زیرساخت های عمومی غیرمتمرکز قابل اعتماد به بازار اصلی است. و GRT امنیت اقتصادی The Graph را تضمین می کند.

نمودار یک نمایه سازی برای پرس و جو از داده ها برای شبکه هایی مانند اتریوم و IPFS است، که به بسیاری از برنامه ها در DeFi و اکوسیستم گسترده تر وب 3 نیرو می بخشد. هر کسی می تواند API های باز، به نام زیر پاراگراف، ایجاد و منتشر کند که برنامه ها می توانند از نمودار QL برای بازیابی داده های بلاک چین استفاده کنند. یک سرویس میزبانی شده در تولید وجود دارد که شروع کار گراف را برای توسعه دهندگان آسان می کند. شبکه غیرمتمرکز در اواخر سال جاری راه اندازی می شود. نمودار در حال حاضر از داده های نمایه سازی از اتریوم، IPFS و POA پشتیبانی می کند و شبکه های بیشتری به زودی ارائه می شوند.

تا به امروز ، بیش از 3000 زیرنویس توسط هزاران توسعه دهنده برای DApps مانندUniswap ، Synthetix ، Aragon ، AAVE ، Gnosis ، Balancer ، Livepeer ، DAOstack ، Decentraland و بسیاری دیگر به کار گرفته شده است. میزان استفاده از نمودار در بیش از 50٪ ماهانه رشد داشته و بیش از 7 میلیارد مورد جستجو در ماه سپتامبر 2020 داشته است.

این نمودار دارای یک جامعه جهانی است که شامل بیش از 200 گروه شاخص در شبکه آزمایشی و بیش از 2000 متصدی در برنامه سرپرستی از اکتبر 2020 است. برای تأمین بودجه توسعه شبکه، نمودار به کمک اعضای جامعه، VC های استراتژیک و افراد با نفوذ در بلاکچین سرمایه جمع کرد. جامعه ای شاملCoinbase Ventures ، DCG، Framework، ParaFi Capital، CoinFund، DTC، Multicoin، Reciprocal Ventures، SPC، Tally Capital و دیگران. بنیاد گراف همچنین با مشارکت 99 کشور (از جمله ایالات متحده) فروش GRT عمومی را با موفقیت به پایان رساند. تا به امروز از نوامبر 2020، نمودار میلیون پوند جمع آوری کرده است.

چه کسی بنیان گذار GRT است؟

تیم نمودار شامل متخصصانی از بنیاد Ethereum ، OpenZeppelin ، Decentraland ، Orchid ، MuleSoft است که منجر به IPO و خرید توسط Salesforce ، Puppet ، Redhat و Barclays می شود.

تیم اولیه شامل یانیو تال (سرپرست پروژه)، براندون رامیرز (سرپرست تحقیق) و جانیس پوهلمن (فناوری برتر) است.

بنیانگذاران دارای سابقه مهندسی هستند و 5-8 سال با هم کار کرده اند. تال و رامیرز مهندسی برق را در USC تحصیل کردند و با هم در MuleSoft، یک شرکت تولید کننده ابزار تولید API که تحت IPO قرار گرفت و به نیروی فروش فروخت.

آنها قبلاً با هم همکاری مشترک راه اندازی ابزارهای توسعه دهنده را داشتند و بخش قابل توجهی از مشاغل خود را صرف کار در جهت بهینه سازی پشته API کرده اند. در آخرین راه اندازی، بنیانگذاران یک چارچوب سفارشی را بر روی یک پایگاه داده تغییرناپذیر به نام داتومیک ایجاد کردند. از این چشم انداز برای ایجاد API های تغییرناپذیر و دسترسی به داده ها با استفاده از زبان پرسش نمودارQL متولد شد.

چه چیزی گراف را منحصر به فرد می کند؟

گراف در تلاش است زیرساخت های عمومی غیرمتمرکز قابل اعتماد را به بازار اصلی وارد کند. برای اطمینان از امنیت اقتصادی شبکه نمودار یکپارچگی داده های مورد پرسش، شرکت کنندگان از نمودار (GRT) استفاده می کنند. GRT یک رمز کار است که توسط نمایه سازان ، متصدیان و نمایندگان قفل می شود تا خدمات نمایه سازی و تنظیم را به شبکه ارائه دهد.

GRT یک رمز ERC-20 در بلاک چین اتریوم است که برای تخصیص منابع در شبکه استفاده می شود. فعال نمایه ها، ناظران و نمایندگان می توانند از شبکه متناسب با میزان کار انجام شده و سهام GRT خود درآمد کسب کنند. نمایه سازان جوایز نمایه سازی (صدور جدید) و هزینه های پرس و جو را کسب می کنند، در حالی که متصدیان مالیات بخشی از هزینه های پرسش را برای زیرمجموعه هایی که در آن علامت گذاری می کنند به دست می آورند. نمایندگان بخشی از درآمد کسب شده توسط نمایه سازی را که به آنها تفویض می کنند، کسب می کنند.

چند سکه (GRT) در گردش وجود دارد؟

کل عرضه GRT در زمان راه اندازی شبکه اصلی 10 میلیارد نشانه خواهد بود که عرضه اولیه آن 1،245،666،867 GRT است. صدور رمز جدید به صورت پاداش نمایه سازی سالانه از 3٪ آغاز می شود و توسط شورای نمودار منوط به حکمرانی فنی در آینده است.

چگونه شبکه The Graph امن است؟

نمودار یک لایه داده باز در بالای بلاکچین ها ایجاد کرده است. نمایه کنندگان می توانند گره های بایگانی اتریوم خود را برای اجرای گره نمودار اجرا کنند یا می توانند از اپراتورهای گره مانند Infura یا Alchemy استفاده کنند.

هر شرکت تجزیه و تحلیل می تواند برای پرس و جو از داده های زیرگراف که توسط The Graph نمایه می شود، برنامه ای ایجاد کند. زیرشاخه ها API باز هستند تا بتوانند به یکپارچه ترین و کارآمدترین روش داده ها را از بلاکچین بکشند.

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️