|
Ethereum ETFs
|

آموزش وام دادن به صرافی کوکوین‌

آموزش وام دادن به صرافی کوکوین‌ و دریافت سود تضمینی

در این قسمت می خواهیم نحوه Lending یا وام دادن به صرافی کوکوین را به شما آموزش بدهیم.
این Lending برای افرادی که قصد ترید کردن را ندارند و یا می خواهند ارزی را Hold کنند مناسب می باشد و همچنین می توانند به صورت تضمینی نیز سود دریافت کنند.
در منو Earn برای شروع معاملات بر روی گزینه Crypto Lending کلیک کنید، سپس صفحه ای برای شما به نمایش داده می شود که دارای 3 ستون عمودی می باشد. اولین ستون سمت چپ صفحه نمایش Amount می باشد که اعداد این ستون مربوط به مقدار ارزی است که افراد نیز Order کرده اید. دومین ستون Terms می باشد که درواقع مدت زمانی است که ارز را قرض (وام) می دهید نشان می دهد.
سومین ستون Day Rate می باشد که نرخ روزانه را نشان می دهد.
اگر USDT دارید، شما می توانید آن را با سودهای تضمینی ای که خودتان مشخص کرده اید نیز قرض بدهید و سپرده گذاری کنید. با انتخاب کردن گزینه ی USDT صفحه ای برای شما به نمایش داده می شود که در آن صفحه شما می توانید ارزهایی را که Hold کرده اید را انتخاب کنید و سود دریافت کنید.

lend کوکوین

به عنوان مثال

گزینه ی USDT را انتخاب کنید.
سپس گزینه ی Lend USDT را کلیک کنید.
حال صفحه ای برای شما نمایش داده می شود که دو گزینه ی Auto_Lend و Lend دارد.

گزینه ی Lend

با گزینه ی Lend می توانید به صورت دستی مشخص کنید.
در قسمت Amount مقدار ارزی را که می خواهید به صرافی قرض بدهید را باید مشخص کنید. در بخش Terms مدت زمانی را که می خواهید ارز را قرض بدهید نیز مشخص می کنید که می تواند 7، 14 و 28 روز باشد.
هر چه مدت زمان قرض دادن شما بیشتر باشد در واقع شما می توانید سود بیشتری را مشخص کنید. در قسمت Day Rate در واقع درصد روزانه ای را که میخواهید دریافت کنید را مشخص می کنید.
گزینه ی Estimaed Profit سود کلی شما در مدت زمانی که مشخص کرده اید را نشان می دهد‌. شما با کلیک کردن بر روی گزینه Lend می توانید Order را ثبت کنید.
شما می توانید در گزینه Lending History نیز Order خودتان را مشاهده کنید.
همچنین تا زمانی که کسی وام شما را انتخاب نکرده است می توانید Cancel کنید و یا آن را تغییر بدهید و برای انجام دادن این کار کافی است بر روی گزینه Cancel کلیک کنید.

وام دادن به کوکوین

گزینه Auto-Lend

همانند توضیحات قسمت قبل ابتدا ارزی را که می خواهید وام بدهید را انتخاب کنید بر روی گزینه Lend USDT کلیک کنید.
حال گزینه ی Auto-Lend را انتخاب کنید.
در قسمت Reserved Amount مقدار ارزی را که می خواهید رزرو کنید و وام ندهید را مشخص کنید.
مثالی برای درک بهتر این موضوع عنوان می کنیم.

به عنوان مثال

در این قسمت 15 تتر مشخص می کنیم که به این معنا است که میخواهیم 15 تتر را وام ندهید و باقی مانده ارز که در قسمت مین اکانت می نشیند را به صورت اتوماتیک وام دهیم.
بعد از این که ارز را رزرو کردیم همانند قسمت قبل مدت زمان و درصد سود را نیز مشخص می کنید. با این سود به صرافی مجوز می دهید که به صورت خودکار هر موقع که حساب شما بالای 15 تتر شارژ شد که رزرو کرده بودید نیز وام بدهد.
بر روی گزینه Enable Auto-Lend کلیک کنید. حال صفحه ای برای شما به نمایش داده می شود که صرافی به طور خودکار از شما وام در یافت می کند و به صورت تضمینی به شما سود می دهد.
شما با کلیک کردن بر روی گزینه Disable Auto Lend می توانید این مجوز را لغو کنید.

auto lend کوکوین

☆ وام دادن نقطه ی مقابل مارجین یا گزینه بارو می باشد.
☆ اگر قصد ترید را ندارید و یا می خواهید یک مدتی از ترید دور بمانید، به جای این که USDT بگذارید و تغییر نکند، می توانید وام بدهید و سود روزانه نیز دریافت کنید.
☆ ارزهایی را که خریداری می کنید را می توانید انتخاب کنید و برای وام دادن از آن ها استفاده کنید.

ثبت نام در صرافی کوکوین

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️