|
Ethereum ETFs
|

پرفکت مانی و خرید از سایت‌های خارجی

پرفکت مانی

اگر تابه‌حال به دنبال خرید یک محصول از سایت‌های خارجی یا ثبت‌نام در آزمون‌های بین‌المللی بوده باشید، بدون شک با مشکلات مختلف در زمینه پرداخت مواجه شده‌اید. در واقع اکثر پلتفرم‌های خارجی از شبکه‌های پرداختی نظیر پی پال، مستر کارت و… استفاده می‌کنند که آنها هم ایرانیان را تحریم کرده‌اند. همین عامل باعث شده تا عملاً امکان خرید با استفاده از آنها برای ایرانیان مقدور نباشد.

البته این موضوع به معنی قطع امید برای خریدهای اینترنتی خارجی نیست؛ چراکه هنوز هم راهکارهای مناسب و ایده آلی وجود دارد که می‌توان به کمک آن‌ها از وب سایت‌های خارجی خرید را انجام داد. پرفکت مانی یکی از بهترین و البته شاخص‌ترین روش‌هایی است که می‌تواند فرایند خرید از سایت‌های خارجی را برای شما ممکن سازد. در واقع این شبکه هم یک سیستم پرداخت مالی معتبر در سطح جهان است که خوشبختانه ایرانیان را تحریم نکرده است.
با این حال بخش قابل توجهی از افراد در مورد آن اطلاعاتی نداشته و نمی‌دانند که چگونه از آن استفاده کنند. ما قصد داریم تا در ادامه این مقاله به پرفکت مانی و حل مشکل خرید از سایت‌های خارجی بپردازیم. لذا اگر شما هم این موضوع برایتان به یک چالش اساسی بدل شده، توصیه می‌کنیم که حتماً ما را تا انتهای مقاله همراهی فرمایید.

معرفی پرفکت مانی

قبل از اینکه بخواهیم به بررسی حل مشکل خرید از سایت‌های خارجی با پرفکت مانی بپردازیم، بهتر است ابتدا در رابطه با این پلتفرم و البته مزیت‌های منحصر به فرد آن اطلاعاتی را کسب کنید. در واقع پرفکت مانی یک از شبکه‌های پرداخت بین‌المللی و معتبر است که می‌توان به کمک آن، تبادلات مالی، پرداخت‌های اینترنتی، انتقال وجه و موارد دیگر را انجام داد. همین عامل هم باعث شده تا این شبکه به‌عنوان یکی از بهترین پلتفرم‌های فعال در حوزه تبادلات مالی شناخته شود.
بر مبنای این پلتفرم، شما می‌توانید آریایی‌های خود را به ارزهای این شبکه تبدیل و آن را در سایت‌های پذیرنده خرج کنید. این ارزها دلار، یورو، طلا و حتی بیت کوین هستند. با این تفاوت که پسوند پرفکت مانی را دارند. یعنی دلار پرفکت مانی، یویو پرفکت مانی و… که همگی آنها ارزشی معادل همان ارز در بازار آزاد دارند. البته باید این مورد را خاطر نشان کنیم که باید درصد مشخصی را در حین تبادلات مالی خود به‌عنوان کارمزد شبکه پرداخت کنید.
اما این کارمزد در مقابل مزایای بستر ارائه شده چندان قابل توجه نیست. موضوع دیگری که در این زمینه وجود دارد، وجود مفهومی به نام ووچر پرفکت مانی است. در واقع ووچرها به‌عنوان کارت هدیه در داخل این شبکه شناخته می‌شوند. به همین جهت است که استفاده از آنها نیازی به ایجاد حساب کاربری نداشته و هیچ گونه هزینه‌ای هم بابت صدور آن‌ها دریافت نمی‌شود. همین عامل باعث شده تا یک انتخاب بسیار ایده‌آل برای خریدهای اینترنتی باشند.

چگونه بدانیم یک سایت پرفکت مانی را می‌پذیرد؟

اولین گام برای خرید از سایت‌های خارجی با پرفکت مانی، اطمینان حاصل کردن از پذیرش این سرویس توسط سایت مذکور است. به عبارت ساده‌تر، تا زمانی که یک سایت قابلیت خرید به وسیله پرفکت مانی را برای کاربرانش مقدور نکرده باشد، عملاً امکان استفاده از آن هم برای شما مقدور نخواهد بود.
قبل از اینکه بخواهید نسبت به شارژ حساب پرفکت مانی یا خرید ووچر پرفکت مانی اقدام کنید، توصیه می‌کنیم تا در ابتدا روش‌های پرداخت سایت مورد نظر را بررسی کنید. عموماً اغلب سایت‌ها در فوتر خود یا بخش قوانین و شرایط، تیتری با عنوان payment یا how to pay دارند. شما می‌توانید در این بخش، روش‌های خرید از سایت مورد نظر را مشاهده کنید.
از طرفی دیگر، بیشتر سایت‌ها هم قبل از بخش فوتر، در یک لیست تصویری، روش‌های پرداخت مورد پذیرش خود را نشان می‌دهند. چنانچه پرفکت مانی هم در این میان وجود داشته باشد، لوگوی آن درج می‌شود. البته چنانچه نتوانستید از این طریق هم روش‌های پرداخت را بفهمید، توصیه می‌کنیم تا حتماً با پشتیبانی سایت مورد نظر تماس گرفته و روش‌های پرداخت را از آنها جویا شوید.

روش‌های خرید به کمک پرفکت مانی

حال که از پذیرش پرفکت مانی توسط سایت پذیرنده مطمئن شدید، نوبت به استفاده از پرفکت مانی برای خرید می‌رسد. اما در این رابطه باید عنوان کنیم که دو روش برای خرید با کمک پرفکت مانی وجود دارد که هر کدام از آنها مراحل و شرایط خاص خود را دارند. با این حال بخش قابل توجهی از متقاضیان اصلاً در این زمینه اطلاعی ندارند. ما در ادامه هر دو مورد را خدمت شما ذکر می‌کنیم تا بهتر آن‌ها را درک کنید.

خرید مستقیم با حساب پرفکت مانی

این روش را می‌توان به‌عنوان راهکار اولیه برای خرید از سایت‌های خارجی تلقی کرد. بر مبنای این روش، شما باید یک اکانت پرفکت مانی ایجاد و آن را شارژ کنید. پس از آن در مرحله خرید، به کمک اطلاعات آن حساب می‌توانید پرداخت خود را انجام دهید.
اگرچه این روش شفافیت بیشتری دارد، اما عموماً در مرحله شارژ حساب و خرید، باید کارمزدی را پرداخت کنید که هزینه‌های بیشتری را بر روی دوش شما تحمیل می‌کند. این موضوع برای افرادی که به صورت پیوسته نیازمند خریدهای گوناگون هستند، اندکی دردسر ساز شده و هزینه‌های آنان را بیشتر می‌کند.

خرید از سایت‌های خارجی با ووچر پرفکت مانی

دومین روش استفاده از پرفکت مانی برای خرید از سایت‌های خارجی، به‌کارگیری کارت هدیه آن یا همان ووچر است. در واقع ووچر پرفکت مانی به‌عنوان یکی از بهترین و البته کارآمدترین امکانات این شبکه قلمداد می‌شود که قادر است تا شرایط خرید را بسیار ساده‌تر کند.
بر مبنای این قابلیت، شما کافی است تا ووچر پرفکت مانی را مطابق مبلغ مورد نظر خود از صرافی‌های معتبر مانند پرفکت فا خریداری کرده و سپس در سایت پذیرنده، اطلاعات آن را درج کنید. این کار باعث می‌شود تا بدون نیاز به ایجاد حساب، خریدی ساده و امن داشته باشید. از طرفی دیگر، این شیوه خرید مشمول کارمزد شبکه پرفکت مانی نمی‌شود. البته باید بدانند که در زمان صدور ووچر، این کارمزد کسر شده و صرافی هم آن را اخذ می‌کند.

مراحل خرید از سایت خارجی با کمک پرفکت مانی

حال که با روش‌های خرید از سایت‌های خارجی به کمک پرفکت مانی آشنا شدید، نوبت به یادگیری مراحل کار می‌رسد. در حقیقت این اقدام مراحل و بخش‌های گوناگونی دارد که عدم آگاهی از آن می‌تواند منجر به اشتباهات مختلف شود. ما در ادامه نحوه خرید از سایت‌های خارجی با حساب مستقیم پرفکت مانی و ووچر را خدمت شما شرح داده‌ایم که هر دو مورد می‌تواند به شما کمک کند.

نحوه خرید از سایت‌های خارجی با حساب پرفکت مانی

برای این کار باید ابتدا حساب خود را شارژ کرده و مطمئن شوید. که سایت پذیرنده هم پرفکت مانی را به‌عنوان یک روش پرداخت قرار داده است. پس از این که سبد خرید خود را کامل کردید، به بخش پرداخت بروید. بدون شک در این قسمت از بین گزینه‌های پرداخت، پرفکت مانی هم برای شما نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی آن و تأیید پرداخت، به صفحه‌ای از سایت پرفکت مانی منتقل می‌شوید که مشابه شکل زیر است.
perfect money
در این مرحله از شما پرسیده می‌شوید که پرداخت خود را با ووچر پرفکت مانی، ارز دیجیتال یا خود حساب پرفکت مانی تان انجام می‌دهید. با انتخاب گزینه پرفکت مانی و کلیک بر روی make payment ، وارد مرحله بعدی از خرید خود می‌شوید. در این مرحله فرمی مشابه شکل زیر برای شما نمایش داده می‌شود که از شما اطلاعات ورود به حساب کاربری‌تان در این شبکه را می‌خواهد.

خرید از پرفکت مانی
پس از وارد کردن این اطلاعات، یک پنجره برای شما نمایش داده می‌شود که از شما تأیید این پرداخت را می‌خواهد. از طرفی شما باید در این بخش کیف پولی که می‌خواهید پرداخت از آن صورت گیرد را هم تعیین کنید. در صورت تأیید این مورد، کدی برای ایمیل شما ارسال می‌شود که باید آن را در کادر مربوطه وارد کنید. پس از این کار فرایند به اتمام رسیده و پرداخت شما انجام می‌شود.

خرید با ووچر پرفکت مانی

نحوه خرید از سایت‌های خارجی با ووچر پرفکت مانی هم از تا حد زیادی مشابه مراحل قبلی است. با این تفاوت که شما باید در پنجره اولی که برایتان باز می‌شود، به‌جای گزینه پرفکت مانی، e-Voucher را انتخاب کنید. بعد از کلیک بر روی گزینه make payment، پنجره دیگری برای شما باز می‌شود که باید در آن اطلاعات ووچر خود که به هنگام خرید از صرافی به شما داده شده را وارد کنید. پس از تأیید آن، پرداخت شما انجام شده و هیچ گونه نیازی به ساخت حساب نخواهید داشت. البته توصیه می‌کنیم تا قبل از نهایی کردن خرید، بر روی گزینه پیش نمایش ووچر کلیک کنید تا از موجودی آن مطمئن شوید.

سخن آخر

پرفکت مانی را می‌توان به‌عنوان یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای خرید در سایت‌های خارجی دانست. با این حال بخش زیادی از افراد در مورد آن آگاهی نداشته و نمی‌دانند که چگونه از این شبکه بی‌نظیر برای پرداخت‌های بین‌المللی خود استفاده کنند. ما در این مقاله به پرفکت مانی و حل مشکل خرید از سایت‌های خارجی با کمک آن پرداختیم تا روند کار برای شما شفاف‌تر شود.
با این حال اگر نیازمند خرید ووچر پرفکت مانی برای پرداخت اینترنتی با شارژ حساب خود بودید، می‌تواند با همکاران ما در پرفکت فا تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر سؤالی دارید، می‌توانید از طریق بخش نظرات با ما مطرح فرمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️