|
Ethereum ETFs
|

معرفی سایت coinpot

کوین پات

کسب درآمد با استفاده از سایت coinpot

سایت کوین پات یک کیف پول موقت و واسط با امنیت بسیار بالا است که می توان با استفاده از آن از ارزهای دیجیتال خود همانند بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین و غیره خود نگهداری کرد.

دلیل اینکه به کوین پات سایت واسط گفته می شود وجود سایت هایی است که شما با فعالیت های تعریف شده در آنها می توانید برداشتی های خود را بصورت یک جا در حساب کوین پات خود داشته باشید و به محض نیاز پس از انجام مراحل برداشت مبلغ مورد نظر را دریافت کنید.

 امکان تبدیل ارز به ارز مورد نظردر سایت کوین پات بدون هزینه و کارمزد آن را نسبت به سایت های دیگر متمایز کرده است. شما می توانید با هر پلتفرمی از طریق سایت های زیر مجموعه کسب درآمد داشته باشید.

قوانین سایت coinpot

1- هنگامی که با ما حساب کاربری ایجاد می کنید ، باید اطلاعات دقیق ، کامل و مداوم را به ما ارائه دهید. عدم انجام این کار به منزله نقض شرایط است که منجر به خاتمه فوری حساب شما در سرویس ما می شود.
2- ما رمز ورود شما را در قالبی برگشت ناپذیر ذخیره می کنیم. در صورت بعید بودن هک شدن شخصی به حساب شما ، مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.
3- شما مسئول حفاظت از رمز عبوری هستید که برای دسترسی به سرویس از آن استفاده می کنید و فعالیت ها یا اقدامات زیر گذرواژه خود ، چه گذرواژه شما با سرویس ما باشد یا یک سرویس شخص ثالث.
4- شما موافقت می کنید که رمز ورود خود را برای هیچ شخص ثالثی فاش نکنید. پس از آگاهی از هرگونه نقض امنیت یا استفاده غیر مجاز از حساب خود ، باید بلافاصله به ما اطلاع دهید.
5- فقط می توانید یک حساب داشته باشید. هرگونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب منجر به خاتمه همه آنها خواهد شد.
6- آدرس های ایمیل شما نمایش داده نمی شود.

پس از اینکه در سایت کوین پات ثبت نام کردید با همان ایمیلی که آنجا وارد کردید بر روی 7 لینک زیر کلیک کرده و در سایت های زیر عضو شوید تا بتوانید کسب درآمد را آغاز کنید.

* لطفا توجه داشته باشید خدمات پشتیبانی به دوستانی ارائه می شود که با لینک زیر ثبت نام فرموده باشند .

1- ثبت نام در سایت Moon Bitcoin

با ثبت نام در سایت Moon Bitcoin شما می توانید بابت لاگین بودن در سایت بیت کوین رایگان دریافت کنید. هر چند که اگر به سایت هم سر نزنید بخاطر ثبت نامی که انجام داده اید باز هم مقداری ساتوشی برای شما در نظر میگیرد که در اولین ورود می توانید آنرا به کیف پول کوین پات خود که با یک ایمیل یکسان در هر دو آنها ثبت نام کرده اید واریز می گردد.

بر روی لینک زیر کلیک کنید و با استفاده از ایمیل ثبت شده در سایت coinpot ثبت نام خود را کامل بفرمایید . در هر بار claim عدد 1 ساتوشی یا همان 0.00000001 بیت کوین به شما داده می شود.

حداقل میزان برداشت بیت کوین 0.0001 BTC می باشد و درخواست های برداشت ظرف مدت 48 ساعت انجام می پذیرد.

در نظر داشته باشید که در طول روز هر چه بیشتر به سایت سر بزنید از جوایز بیشتری برخوردار خواهید شد. پس پیشنهاد می شود حداقل 1 بار در روز به سایت Moon Bitcoin لاگین شوید و دکمه Clime را بزنید.

2- ثبت نام در سایت Moon Litecoin

Moon Litecoin یکی دیگه از سایت هایی است که درآمد تون رو به کیف پول کوین پات تان منتقل می کند. فقط کافیه با همان ایمیلی که در سایت coinpot ثبت نام کردید در این سایت نیز ثبت نام کنید. لاگین بمانید و در فواصل زمانی تعیین شده Clime را بفشارید تا مبالغ جمع شده بصورت litecoin به کیف پولتان واریز گردد. با این حساب هر چه در طول روز بیشتر به سایت سر بزنید و دکمه Clime را بزنید مقدار بیشتری درآمد خواهید داشت.

بر روی لینک زیر کلیک کنید و با استفاده از ایمیل ثبت شده در سایت coinpot ثبت نام خود را کامل بفرمایید . در هر بار claim به شما لایت کوین پرداخت می گردد که به کیف پول کوین پات شما واریز می گردد . حداقل میزان برداشت LTC 0.005 می باشد .

3- ثبت نام در سایت Moon Cash

بر روی لینک زیر کلیک کنید و با استفاده از ایمیل ثبت شده در سایت coinpot ثبت نام خود را کامل بفرمایید . در هر بار claim به شما بیت کوین کش پرداخت می گردد.

حداقل میزان برداشت 0.001 BCH می باشد .

4- ثبت نام در سایت Moon Dash

برای دریافت رایگان dash coin بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و با همان ایمیل ثبت شده در سایت coinpot ثبت نام نمایید.

حداقل میزان برداشت 0.002 DASH می باشد.

5- ثبت نام در سایت Moon Dogecoin

برای دریافت رایگان doge coin بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و با همان ایمیل ثبت شده در سایت coinpot ثبت نام نمایید.

حداقل میزان برداشت 50 DOGE می باشد.

6- ثبت نام در سایت Bit Fun

این سایت یک سایت فان و بازی است یعنی هم بازی میکنید و هم بیت کوین جمع میکنید ، کسب بیت کوین رایگان در این سایت به این صورت است که شما در این سایت به ازای زمانی که بازی می کنید و یا در سایت لاگین هستید بیت کوین و ساتوشی رایگان دریافت خواهید کرد و حتی اگر هم یک مدت به سایت سر نزنید باز مقداری ساتوشی جمع می شود و هر زمانی که خواستید می توانید مبالغ جمع آوری شده را با فشردن دکمه Claim به حساب coinpot خود منتقل کنید. برای ثبت نام مطابق تصویر زیر بر روی register کلیک کنید و فرم را پر کنید.

اما توضیحات این سایت و نحوه جمع آوری رایگان بیت کوین از این سایت:
سایت بیت فان نیز یک سایت کسب بیت کوین رایگان است و مبالغی که در آن کسب می کنید به سایت کوین پات انتقال داده می شود تا بتوانید از آن برداشت داشته باشید. در سایت بیت فان همان طور که از اسم آن مشخص است در کنار اینکه شما با فشردن دکمه Clime بیت کوین دریافت میکنید با انجام بیش از 100 بازی معروف نیز می توانید درآمد داشته باشید. یعنی بصورت ساده تر هم سرگرم می شوید و هم درآمد کسب می کنید و مبالغ کسب شده هر 3 دقیقه قابل انتقال به کیف پول coinpot شما خواهد بود.

نکته جالب توجه اینجاست که اگر فرصت نکنید به سایت سر بزنید بصورت خودکار برای شما ساتوشی جمع آوری می شود و در اولین مراجعه می توانید آنها را به کیف پولتان انتقال دهید.

7- ثبت نام در سایت Bonus Bitcoin

سایت bonusbitcoin از سری سایت های زیر مجموعه سایت کوین پات است که با استفاده از آن و انجام وظایف مورد نظر سایت می توانید بیت کوین رایگان کسب کنید. کافیست فقط هر 15 دقیقه بر روی دکمه Claim در قسمت پایین سایت مراجعه کنید و بر روی آن کلیک کنید. با هر مرتبه کلیک بر روی آن در کسری از ثانیه مبلغ جمع آوری شده به حساب کیف پول coinpot شما واریز می شود.
توجه داشته باشید که هنگام ثبت نام در سایت bonusbitcoin حتما از ایمیلی استفاده کنید که با آن در سایت coinpot ثبت نام کرده اید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

حالا که کوین پات بسته شده از سایت های جایگیزن استفاده کردین؟ آکا کلیک رو دیدن فکر کنم سایت خوبیه برای جایگزین کردن کوین پات

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️