|
Ethereum ETFs
|

درباره استیکینگ در صرافی مکسی چه میدانید؟

استیکینگ-در-صرافی-مکسی

استیکینگ در صرافی مکسی

درباره استیکینگ در صرافی مکسی چه میدانید؟ فواید استیک کردن در  مکسی چیست؟ یکی از بخش‌های جذاب در  Mexc امکانات سرمایه‌گذاری در آن است. در این بخش از صرافی معامله گران می‌توانند از طریق سرمایه‌گذاری کسب سود کنند. در حقیقت باید بگوییم که استخراج کردن ارز دیجیتال برای بسیاری از کاربران فعال در بازار سخت و پرهزینه است. به همین دلیل سرمایه‌گذاران با بررسی کردن روش‌های آسان‌تری برای کسب سود می‌پردازند.

 مکسی با قرار دادن بخش سرمایه‌گذاری یا staking ارز دیجیتال به معامله گران برای کسب سود کمک می‌کند. افراد می‌توانند با سرمایه‌گذاری در این بخش، سود خوبی به دست بیاورند.

استیک کردن ارز دیجیتال در حقیقت عملی مناسب در بلاک چین هایی است که الگوریتم اثبات سهام دارند. در استیک کردن ارز دیجیتال، کاربران با واریز توکن های مشخص‌شده در شبکه، هم از امنیت مناسب شبکه بهره می‌برند و هم به درآمد و کسب سود از سرمایه‌گذاری خود می‌پردازند.

کاربران می‌توانند به‌سادگی از mexc استفاده کنند. برای این کار باید ابتدا در این صرافی ثبت‌نام کنید. ما پیش از این در یک مقاله به صورت کامل نحوه ثبت‌نام در صرافی مکسی را آموزش داده‌ایم. در این مقاله قصد داریم درباره نحوه کسب سود از بخش استیکینگ صرافی مکسی استفاده کنیم.

اگر پیش از این در  مکسی MEXC ثبت‌نام نکرده‌اید باید بدانید که این صرافی یکی از بیست صرافی برتر دنیاست که در حال حاضر میان ایرانیان طرفداران زیادی دارد. با ما همراه باشید تا بیشتر با این صرافی آشنا شوید.

درباره  Mexc

تأسیس Mexc Global در سال 2018 تأسیس گردید. این صرافی امکان تبادل فناوری با کارایی بالا و تطبیق دادن تراکنش‌های بزرگ شهرت دارد. تیم مدیریت صرافی Mexc از افراد شناخته شده در حوزه بلاک چین و فناوری‌های مالی هستند.

تا امروز حدود 11 میلیون کاربر از 170 کشور جهان در این صرافی به معامله مشغول‌اند. اگرچه از شروع فعالیت مکسی بیشتر از چند سال نمی‌گذرد اما این صرافی توانسته است به دستاوردهای بسیار خوبی دسترسی پیدا کند و به پلتفرمی جذاب برای تریدرها و سرمایه‌گذاران تبدیل شده است که اهداف مالی بزرگی نیز دارد.

این صرافی در حال حاضر در تمام قاره‌ها و حوزه‌های قضایی سراسر دنیا شعباتی دارد و به کاربرانی از سراسر دنیا خدمات ارائه می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های جذاب  Mexc پشتیبانی قوی آن است. تیم پشتیبانی این پلتفرم با استفاده از چندین زبان مختلف، از سرمایه‌گذاران کشورهای مختلف حمایت می‌کند. اولویت اصلی این پلتفرم امنیت بالای آن است و یکپارچگی و امنیت بالایی دارد.

استیکینگ در صرافی مکسی

 ارائه خدمات Mexc

از مهمترین اولویت‌های  مکسی ارائه خدمات برای کاربران است. مکسی توانسته است با ارائه خدمات جذاب، به کسب سود کاربران کمک کند.

استیکینگ Staking چیست؟

بخش استیکینگ به معنی کسب سود برای نگهداری ارزها در یک مکان مشخص یا کیف پول معین است. زمانی که پول خود را استیک می‌کنید، به دو طریق امکان کسب سود دارید، اول اینکه توکن ها در کیف پول شما نگهداری شود و با گذشت زمان و بالا رفتن قیمت توکن ها یا پایین آمدن آنها کسب سود کنید. یا به اصطلاح استیک سرد انجام دهید. روش دوم این است که به صورت Locked یا Flexible انجام می‌شود.

باید بدانید که برای فهمیدن بهتر روش کار بخش staking ارز دیجیتال ابتدا باید درک مناسبی از الگوریتم اثبات سهام داشته باشید. اثبات سهام در حقیقت یک بخش خودکار است که برای سیستم‌های بلاک چین این امکان را فراهم می‌کند که با حفظ کردن ساختار غیرمتمرکز، در سطح مناسبی از نظر تئوری استفاده بیشتری ببرند.

مسئله مهم این است که شما در این شیوه از ارزهایی می‌توانید استفاده کنید که اثبات سهام برای پردازش کردن تراکنش‌ها استفاده می‌برند. قابلیت استیک کردن را دارند؛ اما از روش‌های مختلف مانند پس‌انداز منعطف Flexible saving به استیک کردن بپردازند. با ایجاد کردن چنین کاری، می‌توانید با دارایی‌هایی که از سازوکار ثابت سهام استفاده نمی‌کنند استیک نمود.

مطالعه بیشتر : آموزش ثبت نام صرافی ال بانک

MEXC staking چیست؟

بخش استیک کردن صرافی مکسی به شما امکان می‌دهد که دارایی‌های دیجیتالتان را با دیگران به اشتراک بگذارید و از نتیجه ان سود بگیرید. این سرمایه‌گذاری برای افرادی مناسب است که قصد نگهداری دارایی‌های خود را به صورت بلندمدت دارند. دارایی‌ها سهم‌بندی می‌شوند و بعد از فعال شدن، به صورت اتوماتیک تولید سود می‌کنند. افراد می‌توانند در هر زمان، دارایی‌ها را برداشت کرده یا منتقل کنند و معامله نمایند.به این ترتیب این امکان را خواهید داشت که برای نگهداری دارایی‌های خود در کیف پول سود دریافت کنید. همچنین این روش مناسب افرادی است که ممکن است در زمان کم به نقد شدن دارایی‌هایشان نیاز داشته باشند.

Flexible Staking

شیوه استیک کردن Flexible staking دارایی‌های شما برای حمایت و تأمین امنیت بلاک چین در یک ولت نگهداری می‌شود اما توکنهای شما در این شیوه قفل نمی‌شود یعنی هر زمان که بخواهید می‌توانید آن را برداشت کنید. بدون اینکه برای شما جریمه یا هزینه‌ای داشته باشد. البته استیکینگ شناور سود کمتری در قبال روش‌های استیک دیگر دارد.

Locked Staking

در این شیوه شما ارز دیجیتال خود را در صرافی پس‌انداز می‌کنید و تا وقتی‌که این پول در حساب صرافی باشد، شما کسب سود می‌کنید.هدف از این کار پشتیبانی از شبکه و تأمین کردن امنیت شبکه صرافی است. البته زمان استیک هر ارز با ارز دیگر متفاوت است. در این شیوه درصد سودی که دریافت می‌کنید به زمان استیک کردن و وضعیت مشارکت‌کننده مرتبط است.

مزایای استفاده از بخش Staking

در حقیقت استیکینگ ارزها در صرافی Mexc با استخراج کردن ارزها در شبکه‌های با الگوریتم مجموعه‌ای مقایسه نمود. در استخراج کردن ارز دیجیتال، کاربر برای انجام فعالیت در شبکه‌های بلاک چین به ابزار محاسباتی و مصرف انرژی بالایی دارد؛ بنابراین افرادی که در استخرهای ماینینگ شرکت می‌کنند و پاداش تولید هر بلاک را به دست بیاورد.

این شیوه به سرمایه اولیه بالایی نیاز دارد و سرمایه‌گذار برای فعالیت کردن به بررسی دائمی وضعیت دستگاه ماینینگ از نظر اتصال به شبکه و برق می‌باشد. این روش به خاطر مصرف بالای انرژی آسیب بالایی به محیط زیست وارد می‌کند.

سرمایه‌گذار برای اثبات کردن سهام و روش استیک کردن دیگر به خریدن ابزار محاسبات گران‌قیمت و مصرف بالای انرژی ندارد؛ بنابراین کاربرانی که در این شبکه به صورت اعتبارسنج فعالیت دارند و با استفاده کردند از کامپیوترهای معمولی و مصرف کردن انرژی خیلی کمی در کنار تأمین کردن رمز ارزهای موردنظر و امنیت شبکه به راحتی تأمین می‌کنند و سود به صورت بلاک در بلاک چین را کسب می کنند.

آموزش استیکینگ Staking در صرافی مکسی Mexc

صرافی مکسی

استکینگ در صرافی Mexc

برای سرمایه‌گذاری در صرافی مکسی باید ابتدا وارد اکانت خود شوید و بعد از آن روی تب Activity در بالای صفحه کلیک کنید. منوی کشویی باز می‌شود و باید وارد گزینه Staking شوید.

استیکینگ در صرافی مکسی

حال باید وارد سرمایه‌گذاری کنید و از سرمایه خود کسب پاداش و سود نمایید.

استفاده از Flexible Staking

در صرافی مکسی

 Flexible Staking در مکسی Mexc

بخش‌های مختلف Flexible Staking شامل این موارد هستند:

 1. در این گزینه فعال‌سازی نشان‌دهنده رمز ارزهایی است که برای سرمایه‌گذاری شما فعال هستند.
 2. جستجو و سرچ کردن رمز ارزهای موردنظرتان
 3. در این بخش رمز ارزها را مشاهده نمایید.
 4. تعداد دوره‌ای که ارز استیک می‌شود.
 5. میزان بازدهی سالانه را بر حسب درصد انتخاب کنید.
 6. وارد تب استیک کردن شوید.

Flexible Staking

با استفاده از تب Stake Now بخش‌های مختلفی را برای شما توضیح می‌دهم.

 1. زمان شروع استیک کردن شما
 2. تاریخ شروع مؤثر کسب سود
 3. تاریخ تسویه بازده روزانه
 4. اهرمی که به افراد درصد سود را نشان می‌دهد.
 5. گزینه توافق و موافقت
 6. تب Stake رمز ارزهایتان

نحوه استفاده از Locked Staking

استیکینگ Staking در صرافی Mexc

در قسمت Lock staking شما می‌توانید سه ارز مختلف را استیک کنید و این سه رمز ارز را پشتیبانی می‌کند. بخش‌های آن از این قرارند:

 • لینک فعال‌سازی برای نشان دادن ارزهایی که برایتان فعال هستند.
 • جستجو و سرچ کردن ارزهایی که موردنظر شماست.
 • در این بهش ارزها را مشاهده کنید.
 • مدت‌زمانی که ارز شما تحت نظارت است.
 • مقدار بازدهی درصد سالانه
 • گزینه استیک کردن

امیدواریم که این مقاله توانسته باشد به شما در زمینه استیک کردن در  مکسی کمک کند. شما می‌توانید در زیر همین پست سؤالات خود را مطرح کنید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام ممنون از سایت خوبتتون

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️