|
Ethereum ETFs
|

آشنایی کامل با صرافی بیت 24

بازار رمز ارز ها همواره جزو بازار های ارزشمند در سراسر جهان شناخته شده که افراد زیادی به فعالیت در آن می پردازند. همان طور که می دانید، رمز ارز های بسیار زیادی وجود دارند که به واسطه داشتن اعتبار ارزشمند در این زمینه حجم خرید و فروش بیشتری را به خود اختصاص داده اند. با این وجود یکی از نکاتی که قبل از خرید و فروش ارز دیجیتال باید مدنظر داشته باشید، صرافی موردنظر می باشد.

صرافی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر روی فرآیند خرید و فروش ارز های دیجیتال شناخته می شود. نیاز است که بدانید، صرافی های ایرانی و غیر ایرانی بسیار زیادی وجود دارند که مردم کشورمان به استفاده از آن ها می پردازند. در این بین صرافی بیت 24 جزو یکی از گزینه های مطلوب برای معاملات ارز دیجیتال شناخته می شود.

تاریخ تأسیس

سال 1398

کارمزد معاملات

0.2 درصد

معامله با احراز هویت

بازار معاملات

اسپات

در سال های گذشته صرافی بیت 24 توانسته است به محبوبیت ارزشمندی در میان مردم کشور ایران دست پیدا کند. این مسئله نشان از قدرت فوق العاده این صرافی بوده که نظر بخش زیادی از مردم کشورمان را به سمت خود جلب نموده است. در همین راستا پیشنهاد می کنیم تا برای برخورداری از خدمات ایده آل و فوق العاده از صرافی هایی همچون بیت 24، اطلاعات مفیدی را در رابطه با آن ها به دست بیاورید. کسب اطلاعات لازم در رابطه با بخش های مختلف این صرافی باعث خواهد شد تا شما بتوانید به شکل بهتری از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

آشنایی با صرافی بیت 24

صرافی بیت 24 از جمله صرافی های ایرانی موفق در بازار رمز ارز ها به شمار می رود که توانسته است در میان کاربران ایرانی به خوبی محبوب شود. این صرافی به واسطه داشتن شرایط فوق العاده، بستر بی نظیری را برای معاملات کاربران فراهم کرده است. لازم به ذکر است که سال تاسیس صرافی بیت 24 به سال 1398 باز می گردد. این صرافی از سوی متخصصین فوق حرفه ای در عرصه رمز ارز ها تاسیس شده است. متخصصین طراح این صرافی توانستند با بهره گیری از متد های روز دنیا، یک بستر معاملاتی امن را ایجاد نموده و علاوه بر این مسئله، بیت 24 را به عنوان یکی از گزینه های مطرح و معتبر در کشور ایران نیز معرفی کنند. همین مسئله باعث شد تا تمامی کاربران علاقه ویژه ای را به استفاده از این صرافی پیدا کنند.
همان طور که متوجه شدید، از نگاه بسیاری از کاربران، صرافی بیت 24 به عنوان بهترین صرافی ایرانی شناخته می شود. لازم به ذکر است که تیم متخصص بیت 24 شامل 120 نفر می شوند که تمامی این افراد از حرفه ای ترین تیم های خرید و فروش رمز ارز در کشور ایران شناخته می شوند. این افراد در کنار یکدیگر تلاش می کنند تا با ارائه بهترین خدمات در این زمینه، رضایت کاربران خود را بیش از گذشته بالا ببرند.

اعتبار و تاریخچه بیت 24

همان طور که متوجه شدید، زمان تاسیس صرافی بیت 24 مربوط به سال های بسیار دور نمی شود. در سال 1398، تقریبا بخش زیادی از مردم جهان در حال انجام معاملات مختلف در بازار رمز ارز ها بودند. در همین راستا متخصصین ایرانی نیز تصمیم گرفتند تا برای فراهم کردن یک پلتفرم ایرانی، دست به ساخت پلتفرمی با نام بیت 24 بزنند. این پروژه تاکنون توانسته است در بخش های بسیار زیادی در مقایسه با سایر رقبای خود موفق تر عمل کند. اصلی ترین هدف بیت 24، فراهم کردن شرایطی امن برای معاملات رمز ارز ها می باشد. کاربران ایرانی از این طریق می توانند دارایی های دیجیتال خود را بدون هر گونه واسطه به راحتی خرید و فروش کنند.

شاید برای شما جالب باشد، اما مطابق با آمار های به دست آمده از معتبرترین منابع، بیش از 800 هزار کاربر در صرافی بیت 24 به فعالیت می پردازند. همین موضوع مهر تاییدی بر اعتبار درخشان بیت 24 بوده و باعث می شود تا روز به روز به کاربران این مجموعه افزوده شود. لازم به ذکر است که بیت 24 بیشتر از 580 رمز ارز را پشتیبانی می کند. کیف پول امن، احراز هویت در کمترین زمان و امنیت بالا به عنوان سه ضلع اصلی تشکیل دهنده بیت 24 به شمار می رود که برای بسیاری از کاربران مهم است. لازم به ذکر است که تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر هک، سرقت، پولشویی و … از این صرافی در اخبار وجود نداشته است.

امنیت از پایه های اصلی صرافی بیت 24

همان طور که گفته شد، تاکنون هیچ گونه گزارش مشکوکی از صرافی بیت 24 وجود نداشته است و همین مسئله موجب اطمینان بیشتر مردم به این مجموعه شده است. در واقع اصلی ترین موضوعی که باعث شده تا بیت 24 در مقابل تمامی موارد ذکر شده به بهترین شکل عمل کند، در نظر گرفتن تدابیر از پیش تعیین شده است. در واقع این مجموعه توانسته است تمامی روزنه های مربوط به سرقت، هک و … را از این طریق بپوشاند و اجازه ورود سایبر ها را ندهد. لازم به ذکر است که برای انجام این امور، فعالیت هایی انجام شده است که به آن ها خواهیم پرداخت.
• تایید دو مرحله ای گوگل
• تایید دو مرحله ای پیامکی
• تایید دو مرحله ای ایمیلی
• فراهم کردن قرار دهی رمز عبور برای تمامی بخش ها
• امکان مشاهده تمامی فعالیت های حساب کاربری در بیت 24
• امکان تعیین رمز عبور بسیار قوی
تمامی موارد ذکر شده باعث شده اند تا صرافی بیت 24 تبدیل به یکی از بهترین گزینه ممکن برای سرمایه گذاری شما شود. توجه داشته باشید که این مجموعه بخشی را با عنوان پشتیبانی 24 ساعته نیز در نظر گرفته است. این مسئله باعث خواهد شد تا اگر در هر ساعت از شبانه روز، حساب کاربری شما با اختلال و مشکلات مختلف روبرو شود، امکان پیگیری از سوی کارشناسان بیت 24 وجود داشته باشد. با این وجود قطعا احتمال بروز اتفاقات ناگوار کمتر خواهد شد.

کارمزد معاملات در صرافی بیت 24

یکی از مسائل حائز اهمیت برای بسیاری از کاربرانی که به استفاده از خدمات صرافی های ارز دیجیتال می پردازند، این مسئله بوده که کارمزد معاملات به چه میزان می باشد. نیاز است که بدانید، کارمزد معاملات در صرافی بیت 24 در کمترین حالت ممکن است. اصلی ترین ویژگی مربوط به این بخش از بیت 24، مربوط به معاملات otc می شود. در معاملات otc هیچ گونه کارمزدی از سوی این صرافی دریافت نشده و تنها سود این صرافی مبلغ به دست آمده از تفاوت قیمت خرید و فروش رمز ارز ها می باشد.
در معاملات p2p شرایط بدین شکل نیست، اما صرافی بیت 24 هزینه های کمتری را در نظر گرفته است. کارمزد نهایی مربوط به این نوع از معاملات وابسته به نوع سفارش شما و حجم معاملات می باشد. این مبلغ اغلب بین 0.2 تا 0.07 است. توجه داشته باشید که در صرافی بیت 24 هیچ نوع مبلغی با عنوان کارمزد پنهانی از شما دریافت نمی شود. بیت 24 این تضمین را به شما می دهد که هیچ مبلغی به صورت غیر شفاف از شما دریافت نخواهد شد. همین موضوع باعث اطمینان بیشتر تمامی کاربران به این مجموعه شده و باعث عظمت بیت 24 نیز شده است.

مزایای صرافی بیت 24

مزایای صرافی بیت 24 از اصلی ترین مسائل و موضوعاتی به شمار می رود که نیاز به بررسی تخصصی از سوی شما دارد. به صورت کلی مزایای صرافی بیت 24 شامل موارد مختلفی می شود که با بررسی هر یک از آن ها می توانید کیفیت معاملات خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که بسیاری از صرافی های ایرانی موفق به رقابت با بیت 24 نشده اند. این مسئله نشان از وجود مزایای رقابتی در این صرافی نسبت به مجموعه های دیگر می باشد. این مزایا شامل:

 

• این مجموعه بخشی را با عنوان آموزش صرافی بیت 24 برای تمامی کاربران خود در نظر گرفته است. این آموزش ها کاملا رایگان بوده و تمامی کاربران می توانند به راحتی برای داشتن معاملاتی امن از آن ها استفاده کنند.


• در صرافی بیت 24 نزدیک به 180 نوکوین عرضه می شود که عدد قابل توجهی نسبت به سایر صرافی های ایرانی است.


• شما می توانید در 24 ساعت شبانه روز به انجام معاملات رمز ارز در این صرافی بپردازید.


• شرایط فروش آنی و لحظه ای رمز ارز ها و انتقال آن ها به کیف پول برای تمامی کاربران فراهم است.


• لازم به ذکر است که بیت 24 به مبدل های رمز ارز نیز مجهز است.


• پشتیبانی 24 ساعته بیت 24 باعث شده تا تمامی کاربران مشکلی را از بابت بروز اتفاقات مختلف نداشته باشند.


• تسویه حساب در کمترین زمان و با بیشترین سرعت انجام می شود که این موضوع برای بسیاری از کاربران بسیار مهم است.


• تمامی کاربران می توانند نرم افزار بیت 24 را با نسخه اندروید نیز تهیه کنند.


• برای تمامی کاربران بیت 24 رابط کاربری بسیار ساده ای در نظر گرفته شده است که همین موضوع موجب راحت تر شدن فرآیند خرید و فروش رمز ارز ها خواهد شد.

 

معایب بیت 24

لازم به ذکر است که صرافی بیت 24، اگرچه از مزایا و امکانات ایده آلی بهره مند است، اما معایبی را نیز به همراه دارد. معایب این صرافی شامل:


• بیت 24 از کیف پول های نرم افزار حمایت نمی کند.


• امکان مشاهده تحلیل رمز ارز ها از طریق بیت 24 وجود ندارد.


• این صرافی از نسخه های دستکاپ و ios بهره مند نمی باشد که همین مسئله موجب نارضایتی کاربران شده است.


• امکان انجام معاملاتی همچون مارجین و فیوچرز در این صرافی وجود نداشته و از سوی بیت 24 پشتیبانی نمی شود.

ثبت نام در صرافی بیت 24

یکی از مراحل و بخش های مهم مربوط به صرافی بیت 24، مربوط به بخش ثبت نام در این صرافی می شود. مراحل ثبت نام در این صرافی شامل:
• مرحله اول نیاز است تا به وب سایت این صرافی ورود کنید.
• در قسمت سمت چپ بالا گزینه ای با نام ثبت نام یا ورود وجود دارد که باید روند ثبت نام در صرافی بیت 24 را از این طریق انجام دهید.
• پس از کلیک بر روی گزینه فوق، پنجره ای برای شما باز می شود که شماره تلفن شما درخواست خواهد شد.
• با قرار دادن شماره تلفن همراه، کد تاییدی به تلفن شما پیامک می شود که اعداد آن را باید در پنجره موردنظر قرار دهید.
• پس از تایید شماره تلفن همراه شما، رمز عبور از شما درخواست می شود که باید متشکل از کلمات کوچک و بزرگ انگلیسی باشد. قوانین مربوط به رمز عبور معمولا در این بخش به شما گفته خواهد شد.
• پس از گذر کردن از این مرحله، پنجره جدیدی باز می شود که اطلاعات تکمیلی را از شما درخواست می کند، نام پدر، شماره ملی، تاریخ تولد و … از جمله اطلاعات درخواستی از سوی بیت 24 است. تمامی اطلاعات باید مطابق با شناسنامه شما باشد.

آموزش بیت 24

صرافی بیت 24 دارای بخش های متنوعی برای تمامی کاربران است تا شرایط خرید و فروش رمز ارز را بسیار آسان تر کند. در همین راستا پیشنهاد می کنیم تا برای برخورداری از خدمات بهتر، از آموزش صرافی بیت 24 بهره مند شوید. در آموزش های مربوط به این صرافی، اطلاعات زیادی در رابطه با نحوه عملکرد در هر یک از این بخش ها ارائه شده است. قطعا با این وجود شما می توانید به شکل راحت تری به استفاده از هر یک از این بخش ها بپردازید. توجه داشته باشید که آموزش های مربوط به بیت 24 شامل مسائل مختلفی همچون سفارش گذاری، نحوه خرید و فروش رمز ارز، نحوه انتقال و … می شود. این آموزش ها از اصلی ترین نیاز های یک فرد برای انجام معاملات می باشد.

 

سخن پایانی

همان طور که متوجه شدید، صرافی بیت 24 از جمله گزینه های ایده آل برای انجام معاملات مربوط به رمز ارز ها به شمار می رود. بازار ارز های دیجیتال در سال های گذشته با تحولات بزرگی روبرو شده که همین مسئله موجب ورود کاربران ایرانی بسیار زیادی به این بازار شده است. انتخاب یک صرافی ایرانی معتبر برای داشتن کاربری بهتر، از اولویت های این افراد به شمار می رود. در چنین شرایطی قطعا بیت 24 می تواند به عنوان بهترین گزینه ممکن برای تمامی کاربران به شمار برود. در همین راستا پیشنهاد می کنیم تا با انتخاب بیت 24، روند معاملات خود را بسیار بهتر از قبل انجام دهید.

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دم سازندش گرم. ارزهای خوبی رو میاره و خیلی زود هم میاره به نسبت بقیه. همیشه هم انلاین هستن و با حوصله راهنمایی میکنن

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️