|
Ethereum ETFs
|

فارکس یا کریپتو کارنسی؟

فارکس یا کریپتو

مارکت کریپتو کارنسی یک مارکت 10_12 ساله می باشد و مارکت نو پایی است در صورتی که مارکت فارکس 60 ساله می باشد و قدمت کاملی می باشد.
مارکت کریپتو تبادلات بین بانکی، مالیات و…. را برداشته است در صورتی که مارکت فارکس، مارکت بانک ها می باشد و می تواند اعتبار، اصول و قوانین خاص خودش را نیز داشته باشد.
ترجیحاً می توانیم بگوییم مارکت فارکس بهتر، منطقی و قانونی می باشد.

در مارکت فارکس صف خرید و فروش برای هر order وجود ندارد، یعنی به محض اینکه بخواهید می توانید بخرید و بفروشید اما در کریپتو کارنسی این صف خرید و فروش وجود دارد و در واقع یک امتیاز منفی برای کریپتو کارنسی می باشد.

در مارکت فارکس می توانید سود روزانه در تایم فرم های پایین تر اما اصولی تر به دست آورید در صورتی که در مارکت کریپتو کارنسی می توانید سودهای بسیار زیادی داشته باشید اما تمام ارزهایش وابسته به یک ارز مادر یعنی بیت کوین می باشد که با ریزش بیت کوین، هزاران ارز ریزش پیدا می کند و همچنین با بالا رفتن بیت کوین نیز هزاران ارز با آن بالا می رود اما در مارکت فارکس این اتفاق نمی افتد زیرا یک ارز واحد ندارد که بقیه ارزها وابسته به آن باشد و در داخل مارکت فارکس شما می توانید از کامونیتی ها، CFTها از جمله نقره و طلا و هزاران سهام آمریکا برای ترید نیز استفاده کنید در صورتی که در مارکت کریپتو کارنسی محدود هستید.

در مارکت کریپتو کارنسی اگر برای حسابتان اتفاقی رخ دهد، پولتان فریز می شود یعنی آن صرافی هیچ مسئولیتی در قبال شما ندارد اما در مارکت فارکس اگر برای حسابتان اتفاقی رخ دهد شما ریگوله هستید، سازمان نظارتی بر روی تمام اموال شماست و اگر برای سرمایه شما اتفاقی بیوفتد و از طرف بروکر یا کارگذاران باشد، اصل سرمایه شما بر می گردد و همچنین تا سقف 20 هزار یورو بیمه هستید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️