|
Ethereum ETFs
|

روش های کسب در آمد از NFT

روش کسب درآمد از NFT

روش های کسب در آمد از NFT شیوه های متفاوتی دارد که در زیر به چند مورد آن اشاره می کنیم.

خریدNFT

اولین راه کسب در امد از NFT نیز خرید آن ها است.
یعنی شما یک کالکشن NFT را بررسی می کنید و در ادامه هاید و ترند بازار را در نظر می گیرید و سپس تاثیرگذاران NFT را دنبال می کنید.
شما می توانید کالکشن ها را بررسی کنید و با هاید و ترند بازار نیز یک سری از ELEMAN های بازار را در نظر بگیرید و در نهایت یک کالکشنی که پتانسیل دارد را پیدا کنید و به صورت بلند مدت روی آن کالکشن سرمایه گذاری کنید و یک NFT را خریداری کنید.
عمومی ترین روش کسب در آمد از NFT نیز همین روش می باشد که سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشید.

توجه! با توجه به ریسک بالایی که بازار NFT دارد، شما باید مدیریت سرمایه داشته باشید.

ساخت NFT

در این روش به جای این که شما خریدار باشید و NFT ای که یک فرد دیگر تولید کرده است را بخرید، خودتان NFT تولید می کنید و می فروشید.
در واقع اگر شما و اطرافیانتان هنر و ایده ای دارید و در کنارش مارکتینگ NFT را یاد دارید، می توانید NFT خودتان را بسازید و برای تبلیغ کار و پُرومُد کردن آن یک سرمایه در نظر بگیرید. همچنین شما می توانید آزمون و خطا کنید بدون این که کارتان را پرومد کنید.
دو سایتی که می توانید در آنNFT های خلق شده ی خودتان را بفروشید عبارت است از:

1. Open sea

2.foundation

در Finder mantion بیشتر بر روی هنر مانور داده می شود و هنرمندهای واقعی از آن استفاده می کنند.

NFT Flipping یا تریدNFT

این روش مشابه روش اول می باشد.
به این صورت که شما بخشی از سرمایه خودتان را صرف خرید NFT می کنید اما به صورت کوتاه مدت و شما می توانیدNFT را با سود کمتر نیز بفروشید و برآیند ماهیانه و سالیانه خودتان را سود آور کنید.

استیک NFT

در واقع هنگامی که شما یک دارایی را STAKE می کنید به این معنا است که شما آن را برای یک مدت محدود، قفل می کنید.
به عنوان مثال شما 10 بیت کوین دارید و می خواهید بدون این که آن را بفروشید، سود کنید. حال شما بیت کوین های خودتان را در یک پلتفرمی که پلتفرم STAKE را فراهم می کند، قفل می کنید و در ازای آن یک توکن و درآمدی را به صورت ماهانه دریافت می کنید.
هنگامی که شما بیت کوین را داخل آن پلتفرم می گذارید در واقع امنیت آن پلتفرم را بالا می برید و در مقابل کار شما، آن پلتفرم به شما سود می دهد.

توجه!

در این روش شما باید NFT هایی که قابلیت STAKE کردن را دارند، خریداری کنید.

دوتا از NFT هایی که قابلیت STAKE کردن را دارند، عبارت است از:
1. Creepz by OVERLORD

2. NFT Worlds

در واقع NFT Worlds فضای متاورسی دارد به این صورت که زمین هایی وجود دارد که شما روی هر زمینی که می خواهید سرمایه گذاری می کنید.

کسب درامد از ان اف تی

یوتیلیتی و کاربردهایNFT

در این روش شما باید NFT ای که یوتیلیتی و کاربردهای بسیار خوبی را دارد نیز خریداری کنید. یکی از مهم ترین کاربردهایNFT ها نیز آلفا گروپ آن ها می باشد.
پس از آن که شما یکNFT را می خرید که الفا گروپ دارد، می توانید وارد یک گروه اختصاصی شوید که داخل ان گروه یک سری اطلاعات محرمانه و ارزشمند وجود دارد.
کسانی داخل این گروه هستند که مالک NFT ای که آلفا گروپ دارد نیز باشند.

آلفا گروپ هایی که در حال حاضر در مارکتینگ NFT ها وجود دارند، الفا گروپ Bored Ape است و همچنین معروف ترین الفا گروپ نیز الفا گروپ cyberkatz می باشد.
یکی از اطلاعاتی که داخل این گروه ها است در مورد پروژه کالکشن آب کایندینگ می باشد که هنوز نیامده است و پتانسیل بسیار خوبی برای رشد دارد.

رنت و اجاره NFT

این مورد مشابه روش قبلی است به این صورت که به طور مثال شما یک NFT دارید که از آن استفاده نمی کنید و شخصی وجود دارد که از NFT شما می خواهد استفاده کند اما قدرت خرید آن NFT را ندارد.
شما NFT خودتان را طبق مدتی که مشخص کرده اید به آن شخص می دهید تا استفاده کند و در ازای آن اجاره می گیرید بدون این که مالکیت NFT را از دست بدهید.
این روش می تواند در بازی ها قابلیت داشته باشد که یک سری راندمان هایی را بالا ببرد.
یکی از پلتفرم هایی که در این قضیه پیشرو بوده است، reNFT بوده که در آن NFT هایی که قابلیت اجاره دادن را دارند، به شما نشان می دهد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️