|
Ethereum ETFs
|

قرعه کشی(Lottery) صرافی کوکوین

قرعه کشی کوکوین

صرافی کوکوین یه بخشی داره به نام لاتاری یا قرعه کشی که شما می تونید ۲ دلار بزارید و تو قرعه کشی هزار دلاری شرکت کنید که قاعدتاً شانستون پایینه چون افراد دیگری هم دارن شرکت میکنن، در این مطلب قرار است در رابطه با این موضوع صحبت کنیم و شانس شرکت در قرعه کشی را بررسی کنیم و به شما بگوییم چه مزایای مثبت و منفی ای دارد.

بخش لاتاری یا قرعه کشی کوکوین رو نمیدونم می شناسید یا نه ولی امروز میخوایم در موردش صحبت کنیم ببینیم اصلأ می ارزه، چه قد سود میده، چقدر شانس برنده شدن داره و چجوری کار می کنه.

شما با ورود به سایت کوکوین از بخش Earn روی KoCoin Win کلیک کردم و بخش لاتاری برام باز شد و پایین تر که میریم نوشته لاتاری و یک سری قرعه کشی ها رو میتونم توش شرکت کنیم.

لاتاری کوکوین

 


***  با انجام ثبت نام با لینک زیر و یا استفاده از کد rJLEYEA در قسمت referral از تخفیف در کارمزد معاملات صرافی KuCoin بهره مند شوید. ***

احراز هویت در صرافی کوکوین اجباری می باشد

ثبت نام در صرافی کوکوین

 

به عنوان مثال در یکی از قرعه کشی ها نوشته 3 تا KCS (ارز اصلی صرافی کوکوین) رو شما شرکت بکنید و قرار است 28 تا KCS به کسی که در قرعه کشی موفق (برنده) می شود بدهد.

10 نفر که وارد قرعه کشی بشوند و هر کدام نفری 3 تا KCS در قرعه کشی بگذارند و میشه ۳۰ تا KCS اون استخر قرعه کشی که حالا وجود داره مبلغ قرعه کشی 30 تا KCS می شود و قرعه کشی آماده است و کوکوین به 28 تا KCS را به برنده قرعه کشی که به صورت رندوم انتخاب می شود پرداخت می کند الگوریتم قرعه کشی مشخص نیست و ممکن است هر جوری باشه یا اینکه رندوم نباشد. منظور این است که شاید شانسی نباشد. از 30 تا ارز KCS قرعه کشی شده  28 تا KCS را به برنده قرعه کشی می دهد و 2 تا KCS را خودش به عنوان کارمزد برمیدارد.

قرعه کشی کوکوین

یا در قرعه کشی دیگری شما می توانید 2 تا USDT در قرعه کشی بزارید و طبق قرعه کشی سه نفر شرکت میکنند که هر نفر 2 تا USDT در قرعه می گذارند که بر اساس قرعه کشی قرار است 5 تا USDT به برنده تقدیم شود و آن USDT باقی مانده را به عنوان کارمزد خودش برمیدارد.

بر روی گزینه On going که کلیک کنید، می توانید حالت های شرکت کردن در قرعه کشی را ببینید.

به عنوان مثال :

شما می توانید در یک قرعه کشی 5 تا USDT بگذارید و تعداد نفرات قرعه کشی در کل 5 نفر می باشد و مقدار قرعه کشی 25 تا USDT می شود که 3 تا USDT را برمیدارد و در اینجا اگر دقت کنید کلمه ایرپاد پرو را میبینید که ایرپاد پرو شما 2 تا USDT میگذارد و حالا ایرپاد پرو هر مقداری که قیمتش باشد، قرعه کشی می کند و یک درصدی کوکوین برای خودش برمی دارد و بقیه رو یه شما تحویل میده  (به USDT تبدیل می کند)  و به آن صورت نیست که خود کالا را بفرستد.

نکته

این بخش از کوکوین به احراز هویت نیاز ندارد و شامل ریسک هایی نیز می باشد و به آن صورت نیست که با خود بگوییم چند بار در قرعه کشی شرکت می کنم و در یکی دو بار شرکت کردن میتوانم آن میزارن سرمایه ایرپاد پرو را برنده شوم.

قرعه کشی یک مدل قمار می باشد و قرار نیست الزاماً چون 5 بار در قرعه کشی شرکت کرده اید، برنده شده باشید.

در یک قرعه کشی 1000 (هزار) دلاری، شما 2 دلار می گذارید، بخواهید با 10 دلار شرکت کنی و 1000 دلار برنده شوید. یعنی این ریسک وجود دارد.

ریسک را باید خودتان بسنجید و طوری نباشد که سرمایه شما هدر برود.

lottery کوکوین

به عنوان مثال:

در یکی از قرعه کشی ها شما 2 تا USDT می خواهید در یک قرعه کشی بگذارید یا در قرعه کشی با تعداد سه نفر شرکت کننده شرکت کنید.

از روی اکانت خودتان یک عدد لاتاری بر دارید که می شود 2 دلار (اگر بخواهید 2 تا بردارید می شود 4دلار) شما می توانید دوتا از آن سه تا تکنیک قرعه کشی استفاده کنید و 4 دلار بابتش بدهید و برای برنده شدن 5 دلار. شما یکی از آن تیکت ها را میخواهید بر دارید، 2 دلار خودتان را پرداخت می کنید اگر دقت کرده باشید از TRADING ACCOUNT بر میدارد یعنی از Trading Account برداشته می شود و اگر بر روی Main Account باشد باید جابه جا کنید.

یعنی از بخش Main Account یک مقدار وارد بخش Trading Accont کنید و یا اگر بخش صرافی می باشد از بخش فیوچرز یا مارجین صرافی میخواهید وارد کنید ابتدا باید انتقال را انجام دهید تا بتوانید شرکت کنید.

حالا شما باید منتظر باشید تا نفر سوم شرکت کند و یا خودتان می توانید شرکت کنید. مثلاً میتونم بیام یک دونه دیگ از این لاتاری تیکت ها رو بخرید و ببینیم که چی میشه.

بریم تویه بخش رکورد ها بخش پروسرس هم نوشته دیگ این Lucky Raffling شما یک مقدار کمی پول میزارید و بعدش اون جایی که میخواید بیاد و شرکت کنید توش رپ انتخاب می کنید سیستم میاد و جایزه رو به برنده تقدیم میکنه میاد طبق یک الگوریتمی جک وات رو به یک نفر تقدیم می کنه.

در بخش ریکورد و مشخص می شود که شما برنده شده اید و You won the prize را مشاهده می کنید که قید شده است کدام کد برنده شده است.

حالا نکته ای که اینجا وجود داره شما برای 5 دلار و 4 دلار ریسک کردید و ریسک بسیار بالایی محسوب می شود و ارزش ندارد

قوانین قرعه کشی

چند تا از قوانین قرعه کشی صرافی کوکوین رو چک میکنیم

نوشته شده است که در سه روز آینده جایزه برای شما ارسال می شود یعنی شما 4 دلاری که گذاشتید و 5 دلاری که برنده شدید را در روزهای آینده دریافت می کنید

4 دلار سیستم دریافت می کند و اگر برنده نمی شدید، 2 دلار یا 4 دلاری که سرمایه گذاری کرده بودید را از دست می دادید و این ریسک شامل حال شما بود.

از طرفی یک User یا کاربر میتواند چندین بار در همان قرعه کشی تیکت داشته باشد

سوالی که برایتان پیش می آید این است که

اگر در سه هفته اینده جایی که داره قرعه کشی انجام میشه و  شرکت کرده ایم ظرفیتش تکمیل نشود چه اتفاقی می افتد؟ اگه قرار بود هزار تا کاربر شرکت کنن و کامل نشد تعداد چی، به این معنی که اگه پونصد نفر از هزار تا جایگاهش خالی موند چی میشه؟ اتفاقی که می‌افته طی سه هفته آینده اگه جایی که قرار هست قرعه کشی انجام بشه پر نشد کل پول به اون افراد برگردونده میشه.

و از این طرف هم نوشته اون کالایی که نوشته اونجا باشه که حالا ممکنه آیفون باشه ممکنه ایرپاد نوشته باشه ممکنه هر چیزی نوشته باشه از e-commerce platform میاد و قیمتش رو بر میداره یعنی اینجوری نیستش که خودش براتون بفرسته میاد قیمتش رو نگاه می‌کنه و قیمتش رو براتون ارسال می‌کنه.

سایت پنکیک سواپ بخش لاتاری دارد ولی ما فقط در رابطه با بخش کوکوین توضیح دادیم.

لاتاری پنکیک سواپ متفات است. 6 تا عدد دارد. اگر شما یک عدد یکسان داشته باشید یا دو یا سه عدد یکسان باهاش داشته باشید می توانید یک جایزه ای ببرید ولی ممکن است برنده ای هم وجود نداشته باشه، اما در کوکوین حداقل یک برنده داره کوکوین یک مقداری یا درصد هم برای خودش برمیداره این رو حواستون باشه اگه من برید سه تا تیکت از قرعه کشی سه نفره رو بخرید 1 دلار ضرر می کنید. موفق باشید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام ، کوکوین قبلا یک لاتاری داشت که وقتی شرکت میکردی یه سری ارزها رندم کنار هم میایستاد و اگر شکل هم بودن از همون ارز برنده میشدی ، خواستم بدونم اون هنوزم هست ، کدوم قسمته

این لاتاری همون لاتاریه که خیلی رایجه و بعضیا ثبت نام میکنن؟

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️