|
Ethereum ETFs
|

بازی های متاورسی Android و ios

بازی های متاورس

آیا می دانستید از طریق بازی کردن نیز می توانید کسب در آمد کنید؟ می خواهم سه تا از بازی های متاورس که بر روی Android و ios جواب می دهد را به شما معرفی کنم و نکته بسیار جالبی که درمورد این بازی ها وجود دارد این است که به طور رایگان می توانید از طریق این سه تا بازی کسب در آمد کنید.

بازی CropBytes

سبک این بازی، سبک مزرعه داری است و بسترش Polygon است. پاداشی که این بازی به شما می دهد، تتر Trc است. کوین (coin) این بازی CBX است و هنوز جاهای خیلی مهمی لیست نشده و احتمالا در آینده Blockchain خودش را راه اندازی کند.
در بازی Crop Bytes تقریبا حدود 5 دقیقه در مورد بازی به شما آموزش داده می شود و توضیحات کلی بازی را به شما می گوید.
در قسمت بالا، سمت چپ صفحه گوشی شما USDT نوشته شده است گه با کلیک کردن بر روی آن، Wallet برای شما نمایان می شود و شما می توانید دارایی های خودتان را ببینید. Tron – Cbox – USDT
هنگامی که شما بر روی Tron کلیک کنید می توانید Deposit و Withdraw کنید و خودتان خرید کنید. در قسمت بالا، سمت راست صفحه بازیNotif (نوتیف) مختلفی برای Farmer (کشاورز) دارد
بازی Crop Bytes بازی جالبی است و اگر از بازی هایی که سبک کشاورزی دارد خوشتان می آید، به شما توصیه میکنم که این بازی را نصب کنید.

بازی Crop Bytes

بازی MoBox

بازی MoBox، بازی هیجانی ای می باشد که بر بستر Bsc است. یکی از Partner این بازی متاورس Binance می باشد. این بازی متشکل از چند بازی دیگر است و موضوع جذابی دارد و مانند Tower defense و Battle Arena می باشد. شما در این بازی می توانید NFT بخرید و اگر زمانی بازی نکنید، می توانید NFT را Stake کنید.

بازی MoBox

همان گونه که می دانید، توکن MoBox معروف است و نیازی به معرفی ندارد. بازی MoBox یک بازی Free to play است. در قسمت پایین سمت چپ صفحه بازی می توانید Wallet را ببینید و با استفاده از Add Wallet می توانید Wallet جدید تشکیل بدهید.
توجه داشته باشید که 12 کلمه آن را فراموش نکنید.
گزینه کنار Wallet مربوط به بازی هایی است که می توانید انجام دهید.
قسمت سوم، حالت Market cap دارد که در آن می توانید کوین ها مختلف را بررسی کنید و در قسمت آخر Registration invite نیز می توانید تم را Dark (تیره) کنید.

 

بازی League of Kingdoms

بازی متاورس League of kingdom در سبک Travian است و بستر این بازی Bsc و Eth می باشد
شما در این بازی می توانید با همسایه های خود هم پیمان شوید و هم می توانید با آنها بجنگید و از طریق بازی ای که می کنید، چوب، آهن، سنگ و متریال های این سبکی را به دست آورید و آن ها را در OpenSea نیز می توانید بفروشید. توکن این بازی، توکن Loka است
اگر گوشی شما iphone باشد شما می توانید بازی Legague of kingdom را از طریق Apple id نیز Sing in شوید و اگر گوشی شما Android باشد از طریق Gmail می توانید Sing in شوید.
برای Sing in از طریق Apple id ابتدا زمانی که وارد بازی می شوید بر روی Sing in کلیک کنید و سپس بروی Continue کلیک کنید و صبر کنید تا Face id شما را بشناسد و بعد شما Sing in می شوید
در قسمت بالا سمت راست صفحه بازی، الماس قرمز رنگی وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن می توانید خریدهایی را که می خواهید، انجام دهید
در قسمت پایین صفحه بازی Quest را مشاهده می کنید که با کلیک کردن بر روی آن می توانید Reward (جایزه) خودتان را ببینید و اگر Quest را حل کنید، بازی به شما جایزه می دهد.

بازی League of kingdom

10 بازی P2E که کمتر از ده دلار نیاز داریم برای کسب درآمد ازشون (خیلی هاشون رایگان هستن)

✅ Gods Unchained

✅ Splinterlands

✅ Alien Worlds

✅ Crazy Defense Heroes

✅ Nine Chronicles

✅ Thetan Arena

✅ Aavegotchi

✅ League of Kingdoms

✅ Arc8

✅ DeFi Kingdoms

  • لطفا نظراتتون رو در ارتباط با این 3 بازی متاورسی برای ما کامنت کنید. موفق و پرسود باشید
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ممنون از این مطلب کاربردی

از بازی کلش میشه مثل این بازی هایی که گفتین پول در اورد؟

موفقیت آمیز بود!

تبریک، با موفقیت انجام شد، از همراهی شما سپاسگذاریم.❤️